BLOG

Nudo ile Kilo Almayın

Evrensel bir sorun: Kilo problemi. Bazı insanlar yeme içmelerinde aşırıya gitseler bile kilo almazlar. Bu onlar için harika bir nimettir, yaratıcının bir lütfudur. Peki ya “su bile içsem yarıyor, kilo alıyorum” diyenler. Size bir tavsiyem var. “Sebze-meyve, yağsız et ve hareket” diyeti değil merak etmeyin. Bilakis sizi yemek yemeye davet edeceğim. Evet doğru anladınız. Hem çok lezzetli bir yemek yiyeceksiniz hem de düşük kalorisi sayesinde sadece ihtiyacınız olan enerjiyi alacaksınız.

Hayır, herhangi bir ilaç da değil. Bildiğiniz yemek. Peki daha karıştırmadan konuyu, sizi onunla tanıştıralım. Moral gıdanın gururla sunduğu Özde NUDO Kıvırcık Erişte. Bildiğinizden çok farklı bir erişte. Tüm dünyada “Noodle” olarak bilinen ve fakat ülkemizde yaygınlığı olmayan bir ürün. 2 yılı aşkın bir sürede Türk damak tadına uyarlayarak beğenilerinize arz ettiğimiz NUDO, formunuzu koruyarak açlığınızı gidermede en büyük yardımcınız olacak.

Düşük kalorisinin yanında öyle hafif bir üründür ki hiçbir rahatsızlık vermez. İstediğiniz her an ve her saat rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bırakın uyumadan önceyi, uyurken bile tüketseniz kolayca sindirir, kazandığınız enerjiyi uykuda yapılan dinlenme-onarım için kullanırsınız.

Kısıtlı zamanlarınızda dahi vakit kazanmak NUDO ile mümkün olurken lezzeti ile harika bir yemek şöleni yaşayacaksınız. Çok pratik bir ürün olan NUDO kolay temin ve hazırlanışının yanında doğal ve helal belgesine sahip olmasıyla aklınızda hep ilk sırada yer alacak. Hiçbir yapay katkı içermeyen (sadece “koruyucu” deyip laf cambazlığı yapmıyoruz), lezzetini doğallığından alan, hızınıza hız katacak bu pratik güzelliğe hepiniz davetlisiniz. Geç kalmayın, NUDO 3 dakikada hazır…

Yorumlar (0)

Yorum Yok

Yorum Yap