BLOG

Nudo ile Vaktiniz Size Kalsın

Her gün fazlaca zamanınızı çalan, büyük masraflar açan, kendinize zaman ayırmanıza engel olan, ağırlık yapan ev yemekleri hazırlamak oldukça zordur ve bazen çekilmez olur. Bu durumun size “Öff” dedirtmesine engel olmak bizim için çok kolay. Bir “ana öğün” kalitesinde olduğu kadar “ara öğün” ihtiyacınızı da görebilecek “hafif sıklet” bir ürünle karşınızdayız. NUDO!!! Yemeğe vakit var ve çocuklar acıkmış bile. Abur cubur mu yesinler? Tabi ki hayır, NUDO elinizin altında. Yahut siz diyet yapacaksınız diye aç mı kalacaksınız? Düşük kalorili NUDO varken ne yesem derdini unutun.

Peki ya güven? Paket ürünler konusunda toplum haklı tedirginliklere sahip iken Moral Gıda tüm samimiyeti ve şeffaflığı ile tamamen doğal, yapay hiçbir katkı içermeyen ve helal sertifikalı(GİMDES) NUDO’yu sizlere arz etmenin mutluluğunu yaşıyor. Güven duymadığınız, hijyeninden emin olamadığınız yerlerde ve yemekleri yemek zorunda kalmayacaksınız. Nerede isterseniz ÖZDE NUDO Kıvırcık Erişte orada olacak, imdadınıza yetişecek. Sizleri lezzete doyuracak. Üstelik temini de öyle kolay ve hesaplı ki, etrafınızdaki birçok marketten kolaylıkla NUDO’nuzu bulabilecek ve çok kısa sürede hazırlayabileceksiniz.

Hazırlayabileceksiniz dememiz korkutmasın; 30 saniye de yemek hazırlamış-pişirmiş hissiyatınızın vereceği mutluluk, 3 dakika sonra NUDO’nun kendini pişirmesiyle afiyetle buluşacak ve diğer NUDO öğününe kadar kaloriniz cüz’i keyfiniz yerinde olacak. Üç dakikada hazırlayıp ve kısa sürede lezzetli bir yemeğin tadına varmak için tek yapmanız gereken en yakındaki bir marketten ÖZDE NUDO Kıvırcık Erişte’nizi almak. Aldığınız NUDO’nuzun ambalajını yarısına kadar açın içindeki baharat ve yağı eriştenize döktükten sonra belirtilen su seviye çizgisine kadar sıcak suyla doldurup ambalaj kapağını kapatın. Üç dakika sonra keyifle yiyeceğiniz NUDO’nuz hazır. Diğer paketler için ise belirtilen hazırlama talimatıyla aynı sürede yemeğinizi hazırlayın. İstediğiniz saatte, istediğiniz yerde katkısız, lezzetli, doğal ve helal bu yemeği yiyebilirsiniz. Yemelisiniz…

Siz hala bu lezzetin tadına bakmadıysanız, en yakındaki marketten bu ürünü alabilir ve güvenle tüketebilirsiniz. Artık yemek yapmak çok kolay. Bu sayede midenizi yormadan kolayca karnınızı doyurabilir ve tek öğün için gerekli besinleri karşılayabilir, böylece siz de yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanabilirsiniz.

Süratle geçen zamanın hızına yetişmek sizi yormasın, yüzünüz düşmesin. Keyfim yok diyorsanız artık Moral var. Yanınızda, pratik ve sevgi dolu ürünleriyle Moral Gıda hep yanı başınızda…

Yorumlar (0)

Yorum Yok

Yorum Yap